Polityka prywatności

Przetwarzamy informacje o użytkowniu zgodnie z naszą Polityką prywatności. Korzystając z Witryny lub Usługi, wyrażasz zgodę na to przetwarzanie danych osobowych.

Media społecznościowe

Usługa może umożliwiać publiczne udostępnianie profilu, udostępnianie linków innym użytkownikom Usługi lub integrację korzystania z Usługi z funkcjami udostępnianymi przez zewnętrzne serwisy społecznościowe, takie jak Facebook i Twitter („Media społecznościowe”). Jeśli zdecydujesz się skorzystać z tej opcji, na przykład łącząc swój profil z kontem na Facebooku, ogół społeczeństwa lub inni użytkownicy mogą zobaczyć Twój profil w Kinie Internetowym. Nie ponosimy odpowiedzialności za treści, które są udostępniane w mediach społecznościowych i należy zapoznać się z odpowiednimi warunkami korzystania z witryn mediów społecznościowych. Jeśli korzystasz z mediów społecznościowych w ramach Usługi, zgadzasz się, że nie będziesz ich używać w żaden sposób, który uważamy za niedopuszczalny.

Polityka prywatności Nettkino

 

Serwis (zwany dalej „Usługą” lub „Platformą”) jest oferowany przez firmę Nettkino AS („Nettkino”, „My” lub „Nasze”). Org: 916 939 302 , adres Brenneriveien 5, 0182 OSLO. Nasza działalność podlega norweskiej ustawie o danych osobowych.

Niniejsza polityka prywatności stanowi podstawę do tego, w jaki sposób dane osobowe i informacje o plikach cookie, które zbieramy od Ciebie lub które nam przekazujesz, będą przez nas przetwarzane. Prosimy o uważne zapoznanie się z niniejszym regulaminem, aby zrozumieć nasze zasady i metody przetwarzania danych osobowych. Niniejsza witryna internetowa zwana jest dalej „Witryną”.

INFORMACJE, KTÓRE MOGĄ BYĆ OBECNIE ZBIERANE OD CIEBIE Jeśli dokonałeś zakupu, zbierzemy niektóre lub wszystkie informacje, jak wspomniano poniżej. To, jakie informacje zbieramy, zależy od okoliczności. Jeśli skorzystasz z naszej usługi tylko w jednym przypadku, zbierzemy mniej informacji. Informacje, które możemy zbierać:

 • Imię i nazwisko
 • Adres e-mail
 • Numer telefonu
 • Adres zamieszkania
 • Informacje dotyczące płatności, w tym rodzaj karty płatniczej, numer karty, datę ważności i adres właściciela
 • Inne informacje podane podczas rejestracji w celu korzystania z naszej strony internetowej lub zażądania dodatkowych usług.

Będziemy również mogli poprosić Cię o informacje, gdy zgłosisz problem z naszą stroną internetową

 • Jeśli skontaktujesz się z nami, będziemy mogli przechowywać odpowiednią korespondencję
 • Szczegóły dotyczące twoich wizyt na naszej stronie internetowej, w tym między innymi ruch danych, dane geograficzne i inne informacje komunikacyjne, niezależnie od tego, czy jest to konieczne do naszej pracy fakturowania lub w inny sposób, a także do usług, do których masz dostęp

 

WYKORZYSTANIE INFORMACJI

Używamy informacji o Tobie w celu

 • aktywowania płatności z Twojego konta i sprawdzenia, czy karta płatnicza jest ważna
 • zapewnienia, aby zawartość naszej Witryny była prezentowana w sposób najbardziej efektywny dla Ciebie i Twojego urządzenia
 • oferowania Ci oferty, wiadomości, informacji, nowych produktów lub usług, o które prosisz lub które naszym zdaniem mogą Cię zainteresować, pod warunkiem, że wyraziłeś zgodę na kontakt w takich celach
 • Przeprowadzania ankiet, aby poprawić interakcję z Witryną
 • polecania ci innych filmów, programów telewizyjnych, programów sportowych i innych treści, które mogą Cię zainteresować
 • By móc wystawić fakturę i informacje dotyczące płatności
 • komunikować się z Tobą w sprawie subskrypcji, konta lub zakupów w Witrynie
 • informować cię o wszelkich zmianach w Usługach

Możemy również zezwolić wybranym stronom trzecim na wykorzystanie informacji, jak określono poniżej (patrz sekcja Ujawnianie informacji).

Przetwarzanie TWOICH danych osobowych

Będziemy mogli ujawniać Twoje dane osobowe stronom trzecim:

 • Jeśli mamy ustawowy obowiązek podania lub udostępnienia Twoich danych osobowych, wypełnienia jakichkolwiek zobowiązań prawnych lub egzekwowania lub stosowania naszych warunków. Obejmuje to wymianę informacji z innymi firmami i organizacjami w celu ochrony przed oszustwami i zmniejszenia ryzyka kredytowego.
 • Będziemy mogli również korzystać z usług firm zewnętrznych do wykonywania usług w naszym imieniu. Obejmuje to oferowanie infrastruktury i usług IT (w tym między innymi przechowywanie danych i monitorowanie jakości transmisji strumieniowej), przetwarzanie transakcji kartami kredytowymi / debetowymi, zapewnianie obsługi klienta, ratingów kredytowych, analizę i ulepszanie danych, przetwarzanie ankiet klientów wykonywanie innych analiz statystycznych.

W związku ze świadczeniem tych usług firmy te mogą mieć dostęp do Twoich danych. Nie zezwalamy tym firmom na wykorzystywanie lub przekazywanie Twoich danych osobowych poza zakres świadczenia usług, o które prosimy.

 

DOSTĘP DO INFORMACJI na temat przechowywanych danych osobowych

Masz prawo zapoznać się z przechowywanymi na Twój temat informacjami. Masz prawo do uzyskania informacji o tym, jakie dane osobowe o Tobie posiadamy oraz do poprawiania wszelkich błędów w tych informacjach. Jeśli będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, poinformujemy Cię o:

 • Jakie informacje są przetwarzane
 • Źródło zbierania informacji
 • Dlaczego odbywa się badanie
 • Do jakich odbiorców lub grup odbiorców przekazywane są dane osobowe • Udzielimy Ci tych informacji bezpłatnie w ciągu jednego miesiąca od złożenia wniosku, maksymalnie raz w roku kalendarzowym.

ADRESY IP

Możemy zbierać informacje o Twoim komputerze, w tym, jeśli ma to zastosowanie, adres IP, system operacyjny, typ przeglądarki, szybkość połączenia i Twojego dostawcę usług internetowych, w celu administrowania systemem i raportowania zbiorczych informacji naszym reklamodawcom. Są to dane statystyczne dotyczące sposobu korzystania z sieci i wzorców przez naszych użytkowników, które nie identyfikują osób.